Півдесятка голів: 19-річний українець запалює у Бундеслізі 2 (відео)

У матчі фінішного 34-го туру другої Бундесліги зустрічалися Ганновер та Нюрнберг. Поєдинок завершився перемогою Нюрнберга — 2:1. Відзначаємо дубль 19-річного українського нападника Еріка Шуранова (на фото у білій формі)

Тренерський  штаб Нюрнберга з перших хвилин випустив: 19-річного хавбека Тома Крауса та 19-річного нападника Еріка Шуранова.

Вже на шостій хвилині гості вийшли уперед. Після передачі Доведана відзначився 19-річний нападник Ерік Шуранов — 0:1. На 36-й хвилині Дукш зрівняв рахунок — 1:1.

Вирвати перемогу гості змогли на 74-й хвилині. М’яч у свій актив записав молодий українець Ерік Шуранов. Для нього ці забиті голи стали 4-м та 5-м за першу команду Нюрнберга.

Кращу оцінку за гру  отримав український форвард Ерік Шуранов — 8,3.

Молодий українець за 89 хвилин оформив дубль, завдав 5 ударів по воротах (2 у ворота, 2 повз і 1 заблокований), 29 разів торкнувся м’яча, віддав 10 точних передач із 16 (63%), виграв одну верхову дуель із двох і одного разу перехопив м’яча.

Ганновер — Нюрнберг — 1:2

Голи: Дукш (36) — Шуранов (6, 74).

Нюрнберг: Матеніа — Валентіні, Серенсен, Хандверкер, Марграйттер — Гайс, Краус (Зорг, 90+1), Латтаєр (Кратшмер, 89), Хак (Мул, 89) — Доведан (Розенлохер, 90+2), Шуранов (Шлойзенер, 89).

Нюрнберг із 44 очками посів у чемпіонаті 11 місце.

Лауреат На чолі рейтинга кращих футболістів України у категорії U-19 — тандем із Динамо