Валмієра українця Желізка виграла на виїзді завдяки голам 18-річних нападників (відео)

Команда українського легіонера Івана Желізка продовжує перемагати у чемпіонаті Латвії. Сьому перемогу було здобуто у матчі 10-го туру, перед гостями не встояв Вентспілс — 0:2

Окрім 20-річного хавбека Желізка у стартовому складі Валмієри вийшли 20-річний півзахисник Мохамед Діаньє, 20-річний сенегальський захисник Пап Фалль, 19-річний форвард Раймондс Кролліс, 18-річний колумбійський нападник Каміло Мена і 18-річний форвард Святослав Кожедуб.

На заміну з’явилися 20-річний нападник Ібрагіма Ндіап Соу, 20-річний Мутез Заддем, 20-річний хавбек Дайсуке Йокота.

Голи прийшлися на кінцівку першого тайму. Спочатку колумбієць Мена засмутив латиського воротаря господарів Лазарєва, а за кілька хвилин свій гол додав і Святослав Кожедуб.

Желізко розпочинає атаку. Фото фейсбук Валмієри.

Відзначимо, що за Венстпілс грали українські легіонери — Ткачук, Сениця, Сахневич.

Вентспілс — Валмієра — 0:2

Голи: Мена (41), Кожедуб (45+1).

Валмієра: Матревікс — Мена, Гадрані, Дава, Фалль, Желізко, Діаньє (Сілагадзе, 60), Кожедуб (Йокота, 60), Гейє (Соу, 60), Мена (Заддем, 77), Кролліс (Пункулс, 74).

Після десяти зіграних матчів у Валмієри 23 очка і друге місце. Лідирує РФШ — 26 очок, але після 11-ти поєдинків.

Роздуми Шуранов: рішення щодо моїх виступів за збірну Німеччини ще не ухвалено

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)