Металіст 1925 із голом 20-річного Дмитренка громить лідера (відео)

У центральному матчі 26-го туру Першої ліги зустрічалися Металіст 1925 та Верес. Двобій завершився перемогою Металіста 1925 — 4:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Владислава Дмитренка

Тренерський штаб Металіста 1925 з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний нападник Валерій Блажко, 19-річний півзахисник Андрій Савіцький та 20-річний нападник Владислав Дмитренко.

У складі Вереса не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Вже на 7-й хвилині харків’яни відкрили рахунок. Відзначився досвідчений нападник Пономар — 1:0. Через п’ять хвилин після асисту п’ятою Пономаря забив Габелок — 2:0. На 50-й хвилині Шестаков скоротив відставання у рахунку, але на 71-й свій другий м’яч у матчі забив Пономар — 3:1. Крапку у матчі поставив молодий нападник Дмитренко, який майстерно перекинув голкіпера Вереса — 4:1.

Верес із 58 заліковими пунктами перший, Металіст 1925 з 50 очками — третій.

Металіст 1925 — Верес — 4:1

Голи: Пономар (7, 71), Габелок (12), Дмитренко (82) — Шестаков (50).

Металіст 1925: Сидоренко — Жичиков, Шершень, Цвіренко (Ткачук, 83), Западня, Кольцов, Савін (Дмитренко, 77), Голодюк (Савіцький, 87), Габелок, Батюшин (Ченбай, 77), Пономар (Блажко, 89).

Верес: Когут — Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях (Петько, 68), Панасенко (Кучеров, 79), Дахновський (Тимофієнко, 75), Сергійчук (Гегедош, 46), Пасіч, Шестаков.

Фінти долі 19-річний дебютант Авангарда Сафонов: почав займатися футболом у 13 років, після карате

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)