21-річний нападник хет-триком приніс перемогу МанСіті у феєричному матчі

У матчі 36-го туру англійської Прем’єр-ліги зустрічалися Ньюкасл та Манчестер Сіті. Матч завершився перемогою гостей — 4:3. Відзначаємо хет-трик 21-річного нападника Феррана Торреса

У складі Ньюкасла не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Тренерський штаб Манчестер Сіті довірив місце у складі: 20-річному захиснику Еріку Гарсії та 21-річному нападнику Феррану Торресу.

Господарі активно розпочали гру і на 25-й хвилині Крафт відкрив рахунок — 1:0. На 39-й хвилині Канселу зрівняв — 1:1. Наприкінці тайму 21-річний нападник Торрес ударом п’ятою забив надзвичайно красивий м’яч — 1:2. На 45+6 хвилині Жоелінтон з пенальті зрівняв рахунок — 2:2. Неймовірне завершення першого тайму.

На 62-й хвилині Уіллок виводить Ньюкасл уперед — 3:2. Проте, втримати перевагу і зачепитися навіть за нічию господарі не змогли. На 64-й та 66-й хвилинах забивав Ферран Торрес, який своїм хет-триком приніс перемогу чемпіону Англії.

Ньюкасл — Манчестер Сіті — 3:4

Голи: Крафт (25), Жоелінтон (45+6), Уіллок (62) — Канселу (39), Торрес (42, 64, 66).

Ньюкасл: Дубравка — Мерфі, Крафт, Фернандес (Гейл, 88), Дамметт, Рітчі (Лонгстафф, 84), Уіллок, Шелві, Альмірон, Сен-Максімен, Жоелінтон (Льюїс, 84).

Манчестер Сіті: Карсон — Канселу (Менді, 74), Аке, Гарсія, Уокер, Гюндоган, Родрі, Сілва, Стерлінг, Жезус, Торрес.

Подужали 20-річний хавбек приніс перемогу Арсеналу у матчі з фіналістом ЛЧ (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)