19-річний український легіонер повертається після складної травми в чемпіонат Італії

Український захисник Кротоне U-19 Серджіо Якубів повернувся до гри після складної травми. Кандидат до молодіжної збірної України зіграв 30 хвилин у матчі проти Ентели (2:2)

Молодий захисник Серджіо Якубів травмувався ще восени 2020 року. Кандидату до молодіжної збірної України було зроблено операцію на хрестоподібних зв’язках коліна. Повернутися на поле центральний захисник зміг 4 травня у матчі проти Ентели (2:2). Якубів увійшов у гру на 60-й хвилині. Його команда зіграла внічию, а молодий українець отримав попередження на 88-й хвилині.

Щодо матчу, то гості вийшли уперед завдяки реалізованому пенальті Біллотою. Проте, вже через сім хвилин Макка зрівняв рахунок. У другому таймі забивали Маццотта та Раньєрі — 2:2.

Серджіо Якубів.

У команди українця 22 залікових пункти і сьоме місце.

Ентела — Кротоне — 2:2

Голи: Мака, Маццотта — Біллота (пенальті), Раньєрі.

Кротоне U-19: Д’Альтеріо — Міньонья, Д’Апріле (Нікотера), Сімоне, Брешія (Якубів, 60), Америзе, Д’Андреа, Тіммонері (Месано), Білотта, Раньєрі (Торроміно), Тротта (Фрусталія).

Кадри Ротань викликав на збір двох легіонерів, Ваната і воротаря Колоса

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)