Дубль Приходька приносить перемогу Шахтарю U-21 у грі з Інгульцем

У матчі 26-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Шахтар та Інгулець. Гра проходила у Щасливому, на Княжій Арені. Матч завершився перемогою Шахтаря — 3:1

З турнірної точки зору матч для обидвох команд нічого не вирішував. Гірники фінішують на другому місці, а Інгулець не зможе піднятися вище останнього місця. Досить несподівано гості вийшли уперед на 15-й хвилині. Відзначився Радіон Лісняк — 0:1. На 27-й хвилині Михайло Рудавський зрівняв рахунок — 1:1. Через вісім хвилин петрівці залишилися у меншості. Другу жовту отримав Андрій Гаврилюк.

На початку другого тайму гірники реалізували чисельну перевагу. На 49-й хвилині м’яч у свій актив записав Клім Приходько (на фото) — 2:1. На 70-й хвилині 20-річний хавбек вдруге вразив ворота Інгульця — 3:1.

Шахтар U-21 — Інгулець U-21 — 3:1

Голи: Михайло Рудавський (27), Клім Приходько (49, 70) — Радіон Лісняк (15 пенальті).

Вилучення: Андрій Гаврилюк (35).

Шахтар U-21: Кемкін — Капінус, Удод (Лосенко, 54), Якуба, Булеза, Гуров, Рудавський (Шевченко, 86), Приходько (Козішкурт, 85), Біблик (Микитишин, 70), Хромей, Егбуджуо (Шолар, 62).

Тренер: Фернандо Валенте.

Інгулець U-21: Логвин — Свіріпа, Гаврилюк, Федорчук, Клочко, Гончаров (Кірічіенко, 51), Донцов, Лісняк (Кабаченко, 54), Черв’яков (Вапняр, 56), Левчук, Яковлєв.

Тренер: Ігор Хоменко.

Чемпіонат U-21: Дніпро-1 здобуватиме п’яте місце в бою із бронзовим призером

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Артур Микитишин (Шахтар U21/U19) (36%, 141 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (18%, 69 голосов)