Джокер: два голи 17-річного нападника помогли Олімпіку U-19 здолати Інгулець у матчі з п’ятьма вилученнями

Неймовірним поєдинком завершився 24-й тур чемпіонату U-19. Донецький Олімпік у другому таймі дотис Інгулець, який догравав матч у чисельній меншості

Інгулець випереджав суперника на комфортні сім очок, і йшов на 11-му місці. У першому колі Олімпік зміг відібрати очки у петрівців, зігравши на виїзді внічию 0:0.

Сьогодні ж, уже в Ірпені, команди майже годину також не забивали, хоча гості ще з першого тайму грали у меншості. Переломним моментом став вихід на заміну 17-річного форварда Даниїла Осадця: вихованець Динамо зробив дубль.

Догравали матч гості у значній чисельній меншості: зразу п’ятеро петрівських гравців отримали повторні жовті картки, зокрема й 17-річний воротар Микола Ярош.

Олімпік U-19 — Інгулець U-19 — 3:1

Голи: Даниїл Осадець (54, 83, пенальті), Іван Демиденко (90+4) — Радіон Лісняк (60, пенальті).

Вилучення: Роман Жилінський (36), Ілля Цуркан (79), Артем Смоляков (82), Сулейман Сейтхалілов (90+4), Микола Ярош (90+5).

Олімпік U-19: Горбатюк — Кирилюк (Мазур, 75), Загладько, Березанський, Олійник, Железняк, Баранюк, Іродовський, Пресіч, Голуб (Осадець, 46), Демиденко.

Тренер: Ігор Єрмаков.

Інгулець U-19: Ярош — Вапняр, Жилінський, Христенко, Смоляков, Кочетков, Сейтхалілов, Кіріченко, Лісняк, Цуркан, Гончаров (Кабаченко, 55).

Тренер: Ігор Хоменко.

Чемпіонат U-19: доленосні битви на всіх ділянках таблиці