Чемпіонат U-19: Динамо завдяки дублю 16-річного Царенка переграє Ворсклу (відео)

У матчі 24-го туру юнацького чемпіонату зустрічалися Ворскла та Динамо. Гра проходила на стадіоні Лтава у Полтаві. Матч завершився перемогою Динамо — 3:1. Відзначаємо дубль 16-річного хавбека Антона Царенка

Кияни у цьому матчі не мали права втрачати залікові пункти з огляду на турнірну таблицю. Проте, у Ворскли були свої сподівання на гру. На 29-й хвилині господарі відкрили рахунок. Після навісу з флангу Кирило Книш розстріляв ворота Ігнатенка — 1:0.  За мінімальної переваги полтавчан команди пішли на перерву.

Вже на 3-й хвилині другого тайму динамівці відігралися. Відзначився Владислав Велетень. Буквально через хвилину кияни вийшли уперед. М’яч забив 16-річний хавбек Антон Царенко. Наприкінці матчу другий м’яч забив Царенко, тим самим знявши всі питання про переможця. У підсумку, матч завершився перемогою Динамо — 1:3. У Динамо 56 очок, у Ворскли — 38.

Ворскла U-19 — Динамо U-19 — 1:3

Голи: Кирило Книш (29) — Владислав Велетень (48), Антон Царенко (49, 76).

На 69-й хвилині Леон Гладковський не реалізував пенальті (воротар)

Ворскла U-19: Слуцький — Павлюк, Мороховець, Пось, Крупський, Нестеренко (Левченко, 77), Книш, Уманець, Прус, Гладковський, Конате.

Тренер: Олександр Омельчук.

Динамо U-19: Ігнатенко — Мащенко (Матусевич, 80), Філатов, Дячук, Бенедюк, Яцик (Вуанту, 82), Гаджук (Скрипник, 63), Велетень (Власов, 82), Блізніченко, Царенко, Попов (Горбач, 46).

Тренер: Ігор Костюк.

Чемпіонат U-19: доленосні битви на всіх ділянках таблиці