18-річний нападник Полісся продовжує феєрити (відео)

У матчі 24-го туру Першої ліги зустрічалися Полісся та Волинь. Поєдинок завершився перемогою Полісся — 1:0. Переможний м’яч забив 18-річний нападник Станіслав Коваль

Тренерський штаб Полісся з перших хвилин випустив 18-річного нападника Станіслава Коваля.

У складі Волині на полі з’явився 20-річний півзахисник Артур Рябов (на фото вгорі №16). У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Богдан Кобзар.

Уже в дебюті житомирського поєдинку господарям вдалося відкрити рахунок. Станіслав Коваль, натхненний своїм дебютним дублем у минулому турі, запресингував Владислава Леванідова і змусив воротаря Волині припуститися помилки, відкривши рахунок.

У другому таймі характер гри не дуже змінився, Волині також зрідка вдавалося наблизитися до воріт Маханькова достатньо близько, аби створити небезпеку. Поки Денис Галенков не зфолив у середині другого тайму і арбітр не розцінив це порушення як фол останньої надії.

Проте, відігратися гості не зуміли. Полісся здобуло другу поспіль перемогу.

Вітають Коваля (№11). Фото фейсбук Полісся.

Полісся — Волинь — 1:0

Голи: Коваль (7).

Вилучення: Галенков (64).

Полісся: Маханьков — Понєдєльнік, Швець, Прокопчук, Власюк, Тєрєхов, Грицук (Гавриленко, 85), Ковальов (Галенко, 68), Галенков, Глагола (Притиковський, 81), Коваль (Островський 77; Жук 90).

Волинь: Леванідов — Сімінін, Цюпа, Мартинюк, Приндета, Рябов, Приймак (Коломоєць, 84), Чачуа, Протасов, Шарпар, Оринчак (Кобзар, 88).

Претенденти Хет-трик Бондаренка, дебютні голи Забарного та Руніча: як грали молоді футболісти клубів УПЛ у квітні 2021 року