Завадив Мустафаєв: Рух U-21 на 86-й хвилині втратив нагоду оформити бронзові медалі (відео)

У центральному матчі 24-го туру чемпіонату U-21 два претенденти на бронзу — Рух та Олександрія — зійшлися на полі тренувальної бази львів’ян, щоб нарешті прояснити ситуацію із третім місцем. Перемога робила б Рух недосяжним для конкурентів

Та у амбітної й зіграної команди Олександра Ломка були свої плани: вже на 6-й хвилині гості повели у рахунку 2:0. До перерви рухівцям вдалося лише скоротити відставання з пенальті.

А ось після відпочинку вже вони повели перед: голами допомогли Іван Литвиненко й досвідчений Копина (окрім нього тренери залучили до доленосного матчу ще й Глігу та Абдіхолікова).

Розв’язалася детективна історія наприкінці основного часу: Еміль Мустафаєв забив свій другий гол у матчі й відклав «нагородження» Руха.

Олександрія билася до останнього… Фото fcrukh.com.

Рух U-21 — Олександрія U-21 — 3:3

Голи: Володимир Рудюк (30, пенальті), Іван Литвиненко (54), Юрій Копина (77) — Еміль Мустафаєв (4, 86), Павло Пастухов (6).

Рух U-21: Бабічин — Харжевський, Слюсар (Дуда, 22), Лень, Гліга, Копина, Рудюк, Литвиненко, Карабін, Лях, Абдіхоліков.

Тренер: Григорій Баранець.

Олександрія U-21: Борисенко — Микитюк, Коноваленко, Пастухов (Самар, 90+1), Новіков, Кобеляш, Петренко (Мухаматгалєєв, 60), Глоба, Каранга (Маєр, 82), Гаркуша, Мустафаєв.

Тренер: Олександр Ломко.

Чемпіонат U-21: Динамо чекають у Полтаві, Рух вирішуватиме бронзове питання