18-річний хавбек дебютує в УПЛ: його команда не виграє львівське дербі

У перенесеному матчі 18-го туру зустрічалися Львів та Рух. Гра пройшла на Арені Львів. Відзначаємо появу у складах команд двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1

Анатолій Безсмертний з перших хвилин випустив 20-річного нападника Артура Ременяка. У запасі залишився 18-річний нападник Борис Крушинський.

Іван Федик довірив місце у складі 20-річному півзахиснику Остапу Притулі. У запасі залишилися: 21-річний захисник Давід Зец, 21-річний півзахисник Василь Руніч, 20-річний півзахисник Іван Литвиненко.

На 23-й хвилині Борячук відправив м’яча у сітку, але після перегляду повтору взяття воріт скасували. Долю першого тайму вирішив забитий гол на 33-й хвилині, коли Ернест красивим ударом відправив м’яча у сітку. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Львова.

На 53-й хвилині Бусько зіграв рукою і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Кондраков — 1:1. На 57-й хвилині Львів залишився у меншості, другу жовту отримав Міхобі.

На 62-й хвилині у гру увійшов Крушинський. Для Бориса це дебют в УПЛ.

На 76-й хвилині на полі з’явився Василь Руніч. Реалізувати свою чисельну більшість підопічні Федика не змогли. Матч завершився результативною нічиєю. У Львова тепер 25 очок і 9 місце, у Руха — 21 заліковий пункт і 12 місце.

Львів — Рух — 1:1

Голи: Ернест (33) — Кондраков (54, пенальті).

Вилучення: Міхобі (57).

Львів: Ільющенков — Романчук, Грисьо, Ременяк (Лобай, 67), Міхобі, Ернест (Семенів, 82), Чір’як (Брікнер, 82), Довгий, Альваро (Крушинський, 62), Бусько, Ренан (Нич, 67).

Рух: Бандура — Гагун, Білий, Стаменковіч, Мисик, Мартинюк, Карасюк (Федорчук, 46), Кухарук, Притула (Кондраков, 46), Борячук, Климчук (Руніч, 76).

Таланти Топ-10 кандидатів до молодіжної збірної України з найвищим InStat Index у 23-му туру УПЛ