Ліга чемпіонів: Реал з 20-річними бразильцями грає внічию з Челсі

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів зустрічалися Реал та Челсі. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо появу у стартовому складі Реала одного гравця з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Реала з перших хвилин випустив 20-річного нападника Вінісіуса Жуніора. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Родріго.

У складі Челсі не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

На 14-й хвилині гості відкрили рахунок. Рюдігер закинув у штрафну на Пулішіча, який обіграв Куртуа і забив у порожні ворота — 0:1. Зрівняли рахунок гравці Реала після розіграшу кутового. Відзначився Карім Бензема — 1:1.

У другому таймі команди не забивали. У підсумку, матч завершився результативною нічиєю.

Реал — Челсі — 1:1

Голи: Бензема (29) — Пулішіч (14).

Реал: Куртуа — Едер Мілітао, Варан, Начо — Карвахаль (Одріосола, 77), Модріч, Каземіро, Кроос, Марсело (Асенсіо, 77) — Вінісіус (Азар, 66), Бензема (Родріго, 90+2).

Челсі: Менді — Крістенсен, Тіаго Сілва, Рюдігер — Аспілікуета (Джеймс, 67), Канте, Жоржиньо, Маунт, Чілвелл — Пулішіч (Зієш, 66), Вернер (Хаверц, 66).

Таланти Топ-10 кандидатів до молодіжної збірної України з найвищим InStat Index у 23-му туру УПЛ