21-річний нападник допоміг Чорноморцю взяти чергові три очка (відео)

У матчі 23-го туру чемпіонату Першої ліги зустрічалися Чорноморець та ВПК-Агро. Матч завершився перемогою одеситів — 2:0. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного нападника Даниїла Сухоручка

Олексій Антонов з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Вадима Мащенка. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Даниїл Сухоручко.

Сергій Соловйов довірив місце у складі ВПК-Агро 21-річному захиснику Максиму Агапову. У другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Дмитро Піддубний.

На 21-й хвилині господарі відкрили рахунок. Відзначився Коркішко, який реалізував пенальті.

У другому таймі одесити і далі володіли ініціативою, дуже грамотно граючи в захисті. І в кінцівці агресія попереду принесла свої дивіденди. На 82-й хвилині м’яч заметушився по штрафному, гості ніяк не могли його винести, і молодий нападник Сухоручко ударом в падінні зумів проштовхнути м’яч повз воротаря.

Сухоручко святкує. Фото chernomorets.odessa.ua.

Перемога дозволила Чорноморця закріпитися на другому місці.

Чорноморець — ВПК-Агро — 2:0

Голи: Коркішко (21, пенальті), Сухоручко (82).

Чорноморець: Підківка — Поспєлов, Микицей, Путря, Мельничук, Кравченко, Лиховидько (Вачіберадзе, 46), Коркішко (Яловенко, 84), Мащенко (Козак, 67), Авагімян (Сухоручко, 75), Штогрін (Ковбаса, 75).

ВПК-Агро: Воробей — Сухар, Агапов, Гадрані (Палюх, 75), Хубутія, Зозуля, Коберідзе (Піддубний, 75), Тищенко (Шмигельський, 78), Ксьонзд, Ляшенко, Беляєв (Будняк, 72; Шевченко, 88).

Вітання! 18-річний Забарний забиває дебютний м’яч в УПЛ: Динамо погромом Інгульця оформлює чемпіонство (відео)