До фіналу на класі: Динамо тричі пробило 21-річного кіпера Агробізнеса (відео)

У матчі півфіналу Кубка України зустрічалися Агробізнес та Динамо. Гра  проходила на тернопільському Міському стадіоні. Відзначаємо появу у стартовому складі Динамо одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Динамо — 3:0

У старті Агробізнеса вийшов 21-річний воротар Андрій Артим.

Мірча Луческу довірив місце у стартовому складі 20-річному захиснику Олександру Сироті. У запасі залишилися: 18-річний захисник Ілля Забарний, 21-річний нападник Владислав Супряга.

Кияни активно розпочали гру і могли вже на 6-й хвилині забивати, проте Бєсєдін пробив повз ворота. На 10-й хвилині з ударом Родрігеса впорався Артим. Реалізувати свою ігрову перевагу кияни змогли на останній хвилині першого тайму. Після асисту Родрігеса Лєднєв відправив м’яча у сітку — 0:1. За мінімальної переваги киян команди пішли на перерву.

На 54-й хвилині попередження за грубу гру отримав Сирота. На 64-й хвилині Курило зіграв прямою ногою проти Сироти і арбітр призначив пенальті, проте після перегляду VAR рішення було змінено. На 67-й хвилині кияни збільшили свою перевагу. Бєсєдін пройшов флангом і пробив у ближній кут — 0:2.

На 79-й хвилині у гру увійшов Владислав Супряга. На 81-й хвилині Буяльський довів рахунок до розгромного — 0:3.

Таким чином, кияни здобувають впевнену перемогу і виходять у фінал Кубка України.

Агробізнес — Динамо — 0:3

Голи: Лєднєв (45), Бєсєдін (67), Буяльський (81).

Агробізнес: Артим — Юхимович, І. Когут (Семенець, 70), М. Когут, Курило, Бойчук, Дудік (Немтінов, 82), Слотюк, Косовський (Ярмоленко, 82), Груша (Семенюк, 62), Романюк.

Динамо: Бойко — Попов, Миколенко, Сирота, Тимчик (Караваєв, 46), Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 66), Циганков, Лєднєв (Буяльський, 66), Родрігес (Сідклей, 66), Бєсєдін (Супряга, 79).

Лауреат Воротаря національної збірної України визнано кращим молодим футболістом березня

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)