Гол 20-річного хавбека не врятував Яруд від першої поразки навесні (відео)

У матчі 18-го туру чемпіонату Другої ліги (Група Б) зустрічалися Металург та Яруд. Матч завершився перемогою запоріжців — 2:1. Відзначаємо гол 20-річного півзахисника Яруда Микити Асєєва

Тренерський штаб Металурга з перших хвилин випустив 19-річного нападника Олексія Сидорова. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Богдан Могильний.

У складі Яруда на полі з’явилися: 21-річний півзахисник Данило Саєнко, 21-річний півзахисник Товстий Максим, 21-річний нападник Тишинінов Владислав, 21-річний нападник Гліб Літюк, 20-річний півзахисник Літовченко Данило. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний захисник Бібік Данило, 19-річний нападник Владислав Левянков та 20-річний півзахисник Микита Асєєв.

На 34-й хвилині запоріжці вийшли уперед. Відзначився Едуард Сарапій. На 52-й хвилині досвідчений Ігор Загальський подвоїв перевагу Металурга — 2:0. На 74-й хвилині молодий хавбек Яруда Асєєв скоротив відставання у рахунку, але на більше гостей не вистачило.

Пробиває Олексій Сидоров. Фото фейсбук Металурга.

Відзначимо, що на 81-й хвилині другу жовту отримав молодий півзахисник Яруда Саєнко. А за хвилину Сарапій не зміг з пенальті переграти воротаря гостей.

Металург — Яруд — 2:1

Голи: Сарапій (34), Загальський (52) — Асєєв (74).

Вилучення: Саєнко (81).

На 82-й хвилині Едуард Сарапій не реалізував пенальті (воротар).

Металург: Котляров — Воробєй, Сарапій, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський (Чорний, 90+1), Шалфєєв, Олійник (Загоруйко, 90+3), Сидоров (Верхоланцев, 66), Коваленко (Могильний, 88).

Яруд: Карнаух — Таранда, Саєнко, Лисенко, Товстий, Матвєєв, Тишинінов (Асєєв, 65), Булгаков (Бібік, 83), Мочевінський, Літюк (Левянков, 78), Літовченко.

Битва талантів: Забарний із командою був дужчим за Трубіна з молодими бразильцями

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)