Інтрига померла: Динамо мінімально переграє Шахтар

У центральному матчі 22-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Шахтар та Динамо. Гра проходила на київському НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у складах команд трьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився мінімальною перемогою Динамо — 1:0

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Анатолія Трубіна та 20-річного хавбека Маркоса Антоніо. У запасі залишилися: 18-річний півзахисник Георгій Судаков та 21-річний півзахисник Тете.

Мірча Луческу довірив місце у складі 18-річному захиснику Іллі Забарному. У запасі залишилися: 20-річний захисник Олександр Сирота та 21-річний нападник Владислав Супряга.

У першому таймі було багато боротьби і обмаль моментів. Шахтар активно розпочав гру, проте небезпечний момент створив лише один: Соломон пробив вище воріт. Після середини тайму динамівці перехопили ініціативу і відкрили рахунок. Маркос Антоніо зачепив Андрієвського і Монзуль призначила пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Де Пена — 0:1. За такого рахунку команди пішли на перерву.

Після перерви у гру увійшов Тете. Дуже у повільному темпі команди розпочали другий тайм. Шахтарю треба відіграватися, але у гірників нічого не виходить. На 82-й хвилині у гру увійшов Судаков.

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Динамо. Динамо вже на 10 залікових пунктів випереджає Шахтар. Таким чином, чемпіонська гонка може вважатися завершеною.

Шахтар — Динамо — 0:1

Голи: Де Пена (34, пенальті).

Шахтар: Трубін — Додо, Матвієнко, Кривцов, Бондар, Майкон (Судаков, 82), Степаненко, Маркос Антоніо (Тете, 46), Марлос (Дентіньо, 71), Соломон (Фернандо, 64), Мораес.

Динамо: Бущан — Миколенко, Забарний, Попов, Кендзьора, Андрієвський (Шапаренко, 71), Шепелєв, Де Пена (Родрігес, 70), Буяльський (Гармаш, 79), Караваєв (Циганков, 74), Бєсєдін.

Чемпіонат U-21: дубль Ваната приносить Динамо надважливу перемогу над Шахтарем (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)