Колос U-21 із хет-триком Салабая переграв Дніпро-1, забивши переможний гол у компенсовані хвилини (відео)

У стартовому матчі суботи 22-го туру чемпіонату U-21 зустрічалися Колос і Дніпро-1. Видали неймовірний поєдинок, забили на двох десяток м’ячів, та всі три очка дісталися ковалівцям

Першими на тренувальній базі Колоса у Софіївській Борщагівці забили гості. Та невдовзі ковалівці протягом 15-ти хвилин відзначилися тричі (два голи у Салабая). Наприкінці тайму команди ще обмінялися влучними ударами.

А ось другий тайм більше вдався дніпрянам, їм вдалося навіть зрівняти рахунок — 4:4, Максим Тяпкін забив свій другий гол у матчі.

Зате компенсований час ударно провів уже Колос: втретє засмутив Хому Антон Салабай, допоміг Кирило Сенько й господарі вирвали перемогу.

Вона дозволила команді перескочити із сьомого місця на п’яте, потіснивши Ворсклу й Дніпро-1 (у всіх по 34 очка).

Колос U-21 — Дніпро-1 U-21 — 6:4

Голи: чекаємо дані.

Колос U-21: Друі — Марчук, Літвінов, Малакі, Сорокін, Духота, Жозе Мартін, Соловйов, Сенько, Салабай, Зозуля.

Тренер: Владислав Савчук.

Дніпро-1 U-21: Хома — Сафронов, Хижняк, Сидоренко, Заєць, Соловйов, Рубчинський, Тяпкін, Ярмолюк, Домарацький, Гора.

Тренер: Олександр Поклонський.

Чемпіонат U-21: Шахтар і Динамо нарешті поділять перше місце в очному поєдинку

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)