Львів у вольовому стилі переграє Олександрію у стартовому матчі 22-го туру УПЛ

У стартовому матчі 22-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Львів та Олександрія. Гра проходила на Арені Львів. Відзначаємо відсутність у складах команд гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився вольовою перемогою Львова — 3:1

Анатолій Безсмертний та Володимир Шаран не випустили жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі Львова залишилися: 18-річний півзахисник Борис Крушинський та 20-річний нападник Артур Ременяк.

Володимир Шаран залишив у запасі 21-річного захисника Олександра Мельника.

Початок зустрічі пройшов у повільному темпі. Команди не ризикували і у воротарів не було роботи. Перший небезпечний момент відразу став гольовим. На 30-й хвилині Пашаєв подав з флангу і Устименко розстріляв ворота Ільющенкова — 0:1. Досить несподівано на 39-й хвилині підопічні Безсмертного відігралися. Відзначився Ернест — 1:1. Наприкінці першого тайму львів’яни забили вдруге. Після удару Брікнера м’яч з рикошетом від Мірошніченка залетів у ворота — 2:1.

Після перерви у гру увійшов Олександр Мельник. На 55-й хвилині Львів збільшив свою перевагу. Після передачі Ернеста Нич забив у порожні ворота — 3:1. За 20 хвилин другого тайму гості не створили жодного моменту. У команди Шарана нічого не виходить в атаці. На 90+3 хвилині у гру увійшов Артур Ременяк.

У підсумку, матч завершився перемогою Львова. У нього тепер 18 очок і 11 місце, в Олександрії — 26 очок і сьоме місце.

Львів — Олександрія — 3:1

Голи: Ернест (39), Брікнер (43), Нич (55) — Устименко (30).

Львів: Ільющенков — Якімець, Махмутовіч, Романчук, Грисьо (Семенів, 90+3), Ернест, Брікнер (Сабіно, 81), Довгий, Альваро (Ренан, 81), Бусько, Нич (Ременяк, 90+3).

Олександрія: Білик — Бабогло (Мельник, 46), Мірошніченко (Лучкевич, 46), Дришлюк, Пашаєв (Стецьков, 57), Шастал (Новіков, 58), Гречишкін, Вантух (Мишенко, 74), Бондаренко, Дубра, Устименко.

Чемпіонат U-21 Олександрія принаймні до суботи наздогнала третій у таблиці Рух (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)