Минай U-21 виграв у Десни битву за 11-е місце (відео)

У стартовому матчі сьогоднішньої програми 22-го туру молодіжного чемпіонату країни зустрілися Минай і Десна. Бійку за одинадцяту позицію у турнірній таблиці (чернігівці відставали від закарпатців на два очка) виграли минайці

Минай U-21 вже втретє у цьому році здобуває домашню перемогу, і п’яту в чемпіонаті. Те, що переважати в цій грі будуть саме закарпатці, стало зрозуміло вже з перших хвилин, відзначає офсайт Миная. Зі стартовим свистком вони включили пресинг, чим відверто злякали опонента: вже у дебюті матчу могли забивати тричі — моменти були у Сахна, Куліша й Писарєва.

З часом гості трохи вирівняли гру, проте на 27 хвилині Минай зміг забити. Олексій Федоров, який вийшов на матч з капітанською пов’язкою, класно пробив з-за меж карного майданчика прямо у правий кут — 1:0.

Далі обертів не зменшили і ще у першому таймі міг двічі забивати Шаменко, причому двічі головою. Але спочатку голкіпер зловив, а потім влучив у поперечину.

В другому таймі Десна трохи вирівняла ситуацію, почала огризатися в центрі полі і також стала загрожувати воротам Гумметова. Та на 68-й Гуменяк, який вийшов на заміну, остаточно зміцнив перевагу — 2:0.

У підсумку Минай U-21 зміцнює своє 11 місце, Десна залишається дванадцятою.

Минай U-21 — Десна U-21 — 2:0

Голи: Олесій Федоров (27), Дмитро Гуменяк (68).

Минай U-21: Гумметов — Шелест, Кашперук (Куртанич, 70), Федоров, Куліш, Писарєв, Шаменко (Бакша, 76), Сахно, Ромашев (Гуменяк, 46), Мукомела, Грабовський.

Тренер: Дмитро Кабачок.

Десна U-21: Караващенко — Мироніч (Харченко, 80), Пусь, Самойленко, Заворотний, Бабор, Ермеідіс, Остапенко (Сербін, 85), Пащенко (Фетісов, 60), Шостка (Гавриленко, 74), Демяненко.

Тренер: Олександр Дацюк.

Чемпіонат U-21: Шахтар і Динамо нарешті поділять перше місце в очному поєдинку

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)