20-річний хавбек приносить перемогу Оболоні у грі з Нивою (відео)

У матчі 21-го туру чемпіонату Першої ліги зустрічалися Оболонь та тернопільська Нива. Матч завершився перемогою столичної команди — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного хавбека киян Артура Мурзи

Тренерський штаб Оболоні з перших хвилин випустив: 20-річного півзахисник Нікіту Глошардіна й 20-річного півзахисника Артура Мурзу.

У складі Ниви на полі з’явився 20-річний півзахисник Максим Механів. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний захисник Максим Зінь, 19-річний півзахисник Олександр Кобеля, 19-річний півзахисник Мамешев Магомед.

На 24-й хвилині гості відкрили рахунок. Після подачі Семенини зі штрафного відзначився Кисленко — 0:1. На 68-й хвилині Майданевич зрівнює. Перемогу ж Оболоні приніс 20-річний хавбек Артур Мурза, який пробив у дотик у дальній кут — 2:1. Для Артура це четвертий м’яч у нинішньому сезоні.

Артур Мурза (№7). Фото fc.obolon.ua.

Кияни здобувають вольову перемогу і впритул наближаються до першої п’ятірки.

Оболонь — Нива — 2:1

Голи: Майданевич (68), Мурза (74) — Кисленко (24).

Оболонь: Литвиненко — Глошардін, Прокопенко, Лобов, Мате, Майданевич (Покотилюк, 80), Голіков (Батальський, 41), Суханов, Матяж, Мурза (Білий, 90), Щебетун.

Нива: Механів — Дворовенко, Демчук, Вовченко, Хруставка, Малащук (Кобеля, 89), Скакун (Зінь, 75), Семенина, Гатала, Кисленко, Проців (Мамешев, 82).

Знай наших 19-річний українець забиває другий м’яч за Нюрнберг (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)