Юніори Руха за шість хвилин розібралися із захистом аутсайдера (відео)

У матчі 21-го туру чемпіонату U-19 зустрілися один із претендентів на бронзу Рух і аутсайдер турніру Минай. Остання команда таблиці дати бій не змогла, пропустила двічі ще до перерви, догравала ж поєдинок у меншості

Гра проти аутсайдера юніорського чемпіонату сенсації не подарувала. Оборона закарпатців тримала свої ворота на замку лише до 20-ї хвилини. Олег Федор, який вперше вийшов у старті жовто-чорних, побачив забігання Непейпієва і відпасував на партнера. Руслан відважився на удар у дальній кут і ефектно вразив ворота Кашки — 1:0.

Рухівці подвоїли свою перевагу через кілька миттєвостей: Гриб не за правилами зіграв у власному штрафному проти Слюбика, і рефері призначив пенальті. Сапуга з позначки не схибив — 2:0. До речі, для Марка в поточному чемпіонаті це вже п’ятий точний удар з 11-ти метрів, нагадує офсайт Руха.

Можна тільки поспівчувати 19-річному захиснику Євгену Мукомелі: тренери випустили його на заміну, а він уже через дві хвилини отримав пряму червону картку.

Рух U-19 — Минай U-19 — 2:0

Голи: Руслан Непейпієв (21), Марко Сапуга (27, пенальті).

Вилучення: Євген Мукомела (78).

Рух U-19: Ледвій — Роман, Слюбик (Лень, 46), Холод, Кітела, Федор (Сологуб, 68),Варфоломєєв (Дуда, 46), Сапуга, Квасниця (Шостак, 61), Непейпієв (Федурко, 56), Рогачов.

Тренер: Віталій Пономарьов.

Минай U-19: Кашка — Грибов, Дяк, Марків, Форманюк (Лісовенко, 59), Пастернак (Мукомела, 76), Дихтярук, Скибінський, Олійник (Чорний, 37), Попович, Максимець (Ганич, 90).

Тренер: Іван Кульчицький.

Чемпіонат U-19: чи стане вдалим вечірній матч у Щасливому для Олімпіка?

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)