20-річний нігерієць голом долучився до перемоги Ворскли

У матчі 21-го туру зустрічалися Ворскла та Львів. Гра проходила у Полтаві, на стадіоні ім. Бутовського. Відзначаємо появу у складі Ворскли двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Ворскли — 2:1

Юрій Максимов довірив місце у складі: 20-річному захиснику Наджеебу Якубу і 20-річному півзахиснику Ібрахіму Кане. У запасі залишилися: 20-річний півзахисник Даніїл Сємілєт та 19-річний нападник Данило Кравчук.

У складі Львова не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 18-річний півзахисник Борис Крушинський та 20-річний нападник Артур Ременяк.

Команди у спокійному темпі розпочали гру. На 14-й хвилині попередження отримав Наджееб Якубу. Гості мали відкривати рахунок на 16-й хвилині, але з ударом Альваро з пенальті впорався Різник. На 27-й хвилині після удара Нича знову довелося вступати у гру Різнику. На 33-й хвилині попередження отримав Кане. У полтавчан у першому таймі моментів не було.

На початку другої половини зустрічі все перевернулося з ніг на голову. На 47-й хвилині молодий хавбек Кане точно пробив у кут воріт і відкрив рахунок — 1:0. Це третій м’яч для нігерійця у нинішньому сезоні. На 51-й хвилині Кулач збільшив перевагу полтавчан — 2:0. На 68-й хвилині у гру увійшов Ременяк. На 74-й хвилині Довгий ударом в кут скоротив відставання у рахунку для Львова — 2:1.

У підсумку, матч завершився перемогою Ворскли. Полтавчани йдуть п’ятими, Львів — 12-й.

Ворскла — Львів — 2:1

Голи: Кане (47), Кулач (51) — Довгий (74).

Нереалізований пенальті: Альваро (16).

Ворскла: Різник — Яворський, Чеснаков, Пердута, Якубу (Сапай, 90+3), Скляр, Луізао (Альюн, 46), Тілль, Кане (Челядін, 83), Степанюк, Кулач.

Львів: Ільющенков — Брікнер (Довгий, 62), Бусько (Лобай, 83), Семенів (Ременяк, 78), Грисьо (Сабіно, 82), Романчук, Якімець, Альваро (Ренан, 60), Чір’як, Махмутовіч, Нич.

Чемпіонат U-21 Вольовий розгром Львова вивів полтавців на шосте місце у таблиці (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)