Колос U-21 із голом Ісаєнка залишив Олімпік на останньому місці у чемпіонаті

У заключному матчі 21-го туру чемпіонату U-21 претендент на місце у чільній п’ятірці зустрічався у Щасливому з Олімпіком. Дива не сталося: аутсайдер програв всуху, причому два голи ковалівців забили гравці з першої команди

У першій половині була рівна боротьба із невеликою перевагою Колоса у володінні м’ячем, відзначає офсайт ковалівців. На 21-й хвилині вдалося й забити: після прострілу Євгенія Ісаєнка у ворота поцілив Кирило Сенько. Проте, асистент арбітра підняв прапорець, вважаючи, що перед цим м’яч вийшов за лінію поля. До перерви гольових моментів було малувато, тож на відпочинок команди пішли без забитих м’ячів.

У середині другої половини свою майстерність проявив вже голкіпер Кіріл Фесюн, який врятував команду після виходу сам на сам суперника.

Гості таки дотиснули дублерів Олімпіка, організувавши три голи за шість хвилин. На 72-й хвилині Шамич прорвався правим флангом і зробив простріл у карний майданчик. Захисники не догледіли за Ісаєнком, а Євгеній чітко поклав м’яча у сітку — 0:1. За три хвилини Колос подвоїв перевагу, а друга гольова атака була схожа на першу. Різниця лише у тому, що з правого флангу прострілював Євгеній Смирний, а результативним ударом відзначився Кирило Сенько. Ще за три хвилини Сенько вже виступив асистеном, а Олексій Зозуля, який підключився до атаки, переграв кіпера господарів.

Олімпік U-21 — Колос U-21 — 0:3

Голи: Євгеній Ісаєнко (72), Кирило Сенько (75), Олексій Зозуля (78).

Олімпік U-21: Пацкан (Чекотун, 46) — Давиденко, Анніч, Андрійченко, Касабуцький (Кирилюк, 76), Островерх, Шишкін, Чижик (Демиденко, 66), Громенко (Ковтун, 83), Могіль (Сарбєй, 86), Бороденко.

Тренер: Віктор Курята.

Колос U-21: Фесюн — Пінчук, Літвінов, Марчук, Шамич (Духота, 57), Сенько (Столяр, 86), Салабай, Соловйов (Жозе Мартін, 80), Смирний, Зозуля, Ісаєнко.

Тренер: Владислав Савчук.

Чемпіонат U-21: у дербі Донецької області Шахтар може втримати, або й збільшити відрив від Динамо

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)