Заміна спрацювала: 18-річний хавбек вириває для Динамо U-19 перемогу у матчі з Дніпром-1 (відео)

У матчі 21-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Динамо та Дніпро-1. Гра проходила на стадіоні Динамо ім. Лобановського. Поєдинок завершився мінімальною перемогою Динамо — 1:0

У першому таймі динамівці володіли ініціативою, але втілити свою перевагу у забитий м’яч не змогли. Хоча у компенсований до першого тайму час підопічні Костюка мали чудову нагоду. Богдан Попов у власній штрафній притримав за руку Кіріла Попова і арбітр призначив пенальті. Проте, Кіріл з позначки не зміг переграти Кінарейкіна. Команди пішли на перерву за нулів на табло.

Вирвати перемогу кияни змогли аж на 82-й хвилині. Після передачі Скрипника відзначився 18-річний півзахисник Владислав Велетень, який вийшов на заміну — 1:0. Матч завершився мінімальною перемогою Динамо.

У Динамо 49 очок, у Дніпра-1 — 24.

Динамо U-19 — Дніпро-1 U-19 — 1:0

Гол: Владислав Велетень (82).

На 45+1 Кіріл Попов не реалізував пенальті (воротар).

Динамо U-19: Ігнатенко — Бенедюк, Дячук, Філатов, Мащенко (Малиш, 63), Власов (Велетень, 26), Царенко (Ісадченко, 87), Яцик, Тлумак, Блізніченко (Скрипник, 74), Попов (Горбач, 87).

Тренер: Ігор Костюк.

Дніпро-1 U-19: Кінарейкін — Бойко (Стельмащук, 58), Головацький, Попов, Кобельчук, Соловйов, Мисляй (Копил, 58), Лебедєв (Янюк, 69), Свистун, Кравченко (Овсяннік, 66), Бутіч.

Тренер: Віктор Бицюра.

Чемпіонат U-19: чи стане вдалим вечірній матч у Щасливому для Олімпіка?

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)