Дубль вихованця Дніпра іменинника Литвиненка посприяв розгромній перемозі Руха (відео)

У стартовому матчі суботньої програми 21-го туру чемпіонату U-21 львівський Рух, що захищає свою третю позицію у таблиці від Олександрії, приймав у Винниках Минай. І розбив захист гостей у другому таймі

Закарпатці, що останнім часом трішки покращили своє становище, протрималися у першому таймі, та по перерві включилися на повну потужність.

Гру проти Миная через перебір гірчичників пропускав капітан Руха Олег Веремієнко. Натомість команду Григорія Баранця підсилило одразу декілька футболістів з основної команди, зокрема, Сич, Лях, Притула, Копина та Ґліха.

Першу реальну загрозу в матчі створили «рухівці», але минайців після потужного удару Притули врятувала стійка. Гостро огризнулись і гості, відтак, свою майстерність довелось проявити Бабічину, відзначає офсайт Руха.

По перерві жовто-чорні заграли ще активніше. Чудовий подарунок собі на уродини зробив Іван Литвиненко. Хавбек, який у суботу відзначав своє 20-ліття, на старті другого тайму вразив ворота Миная і вивів свою команду уперед.

Іменинник святкує гол. Фото фейсбук Руха.

З 54-ої хвилини гості були змушені догравати гру в меншості: не витримали нерви у Луціва, який заробив другий гірчичник. Чисельною більшістю «жовто-чорні» скористались доволі швидко: Лень, який хвилиною раніше з’явився на полі, замкнув на дальній стійці простріл від Копини — 2:0.

Справжньою вишенькою на святковому торті стало третє взяття воріт Миная. Литвиненко зловив кураж і ефектно вразив ворота суперників з дальньої відстані — 3:0. На цьому рухівці вирішили не зупинятись — ще більш непристойним рахунок зробив узбек Абдіхоліков, він забиває у другому матчі поспіль.

Наприкінці зустрічі Минай залишився вдев’ятьох. Червону картку перед собою побачив Панчишин.

Рух U-21 — Минай U-21 — 4:0

Голи: Іван Литвиненко (48, 72), Олег Лень (57), Бобір Абдіхоліков (76).

Вилучення: Василь Луців (58), Орест Панчишин (84).

Рух U-21: Бабічин — Харжевський, Сич (Дорош, 79), Лях, Ґліга (Лень, 53), Копина (Петрук, 65), Литвиненко, Притула (Рудюк, 60), Карабін, Руніч (Вівдич, 76), Абдіхоліков.

Тренер: Григорій Баранець.

Минай U-21: Гумметов — П. Луців, В. Луців, Грабовський, Шелест, Кашперук (Сахно, 58), Панчишин, Федоров, Куліш, Писарєв, Шаменко (Ромашев, 58).

Тренер: Дмитро Кабачок.

Чемпіонат U-21: у дербі Донецької області Шахтар може втримати, або й збільшити відрив від Динамо

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)