Дублери Динамо громлять однолітків з Дніпра із Махарадзе на воротах (відео)

У матчі 21-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Динамо та Дніпро-1. Гра проходила на стадіоні Динамо ім. Лобановського. Матч завершився перемогою Динамо — 3:0

Кияни відкрили рахунок у матчі під середину першого тайму. Відзначився Вікентій Волошин на 28-й хвилині. Через п’ять хвилин бразильський легіонер Клейтон збільшив перевагу молодіжки Динамо — 2:0. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На 71-й хвилині Владислав Ванат доводить рахунок до розгромного й зміцнив свою позицію на чолі бомбардирських перегонів (17 голів) — 3:0. У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Динамо.

Динамо U-21 — Дніпро-1 U-21 — 3:0

Голи: Вікентій Волошин (28), Клейтон (33), Владислав Ванат (71).

Динамо U-21: Моргун — Біловар, Михайленко, Вівчаренко, Скорко (Матусевич, 85), Н. Волошин (Власов, 77), В. Волошин (Тлумак, 71), Бражко (Надольський, 61), Кузик, Клейтон (Єфіменко, 86), Ванат.

Тренер: Юрій Мороз.

Дніпро-1 U-21: Махарадзе — Горілий, Жінчин, Заєць, Кононов (Сидоренко, 75), Кіреєв (Домарацький, 46), Рубчинський (Лебедєв, 69), Ховайко (Тяпкін, 77), Матвєєв (Бацман, 85), Шинкаренко, Гора.

Тренер: Олександр Поклонський.

У киян 51 очко і друге місце, а у дніпрян — 34 залікових пункти і п’ята позиція.

Чемпіонат U-21: у дербі Донецької області Шахтар може втримати, або й збільшити відрив від Динамо

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)