Асист Голанда не поміг: 20-річний хавбек вириває перемогу для Манчестер Сіті (відео)

У матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зустрічалися Манчестер Сіті та дортмундська Боруссія. Матч завершився перемогою англійців — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного півзахисника Ман Сіті Філа Фодена (на фото)

Тренерський штаб Манчестер Сіті випустив 20-річного півзахисника Філа Фодена.

У складі Боруссії на полі з’явилися: 21-річний захисник Морей, 17-річний хавбек Джуд Беллінгем, 19-річний нападник Ансгар Кнауфф та 20-річний нападник Ерлінг Голанд. У другому таймі у гру увійшов 18-річний нападник Джованні Рейна.

Господарі активно розпочали гру і на 19-й хвилині Де Брюйне відкрив рахунок у матчі — 1:1. Відігралися гості аж на 84-й хвилині, коли після асисту Голанда забив Ройс. Проте, англійці досягли свого на останній хвилині зустрічі. Після передачі Гюндогана забив 20-річний хавбек Філ Фоден.

У підсумку, матч завершується перемогою Ман Сіті.

Манчестер Сіті — Боруссія Д — 2:1

Голи: Де Брюйне (19), Фоден (90) — Ройс (84).

Манчестер Сіті: Едерсон — Уокер, Стоунз, Діаш, Канселу — Родрі, Гюндоган — Марез, Сілва (Жезус, 59), Фоден — Де Брюйне.

Боруссія: Хітц — Морей (Меньє, 81), Аканджі, Хуммельс, Геррейро — Джан, Беллінгем, Дауд (Ділейні, 81) — Кнауфф (Рейна, 63), Ройс — Голанд.

Наші за кордоном Пакш із 19-річним Тамашем громить одного із претендентів на медалі

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)