Гол у дебютному матчі: 21-річний аргентинець долучився до перемоги Карпат Галич (відео)

У матчі 15-го туру чемпіонату Другої ліги (Група А) зустрічалися Рубікон та Карпати Галич. Матч завершився перемогою карпатців — 2:0. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного нападника Лукаса Патанеллі

Тренерський штаб Рубікона з перших хвилин випустив 20-річного захисника Ярослава Ясніцького. У другому таймі у гру увійшов 18-річний півзахисник Жуніор Гбамбл.

У складі Карпат Галич на полі з’явилися: 19-річний півзахисник Богдан Козак та 18-річний нападник Бей Андрій. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Лукас Патанеллі.

У першому таймі особливих моментів у жодної з команд і не було і все найцікавіше вони перенесли на другу половину гри. Гості додали в активності, мали кілька можливостей, але забили відразу після закінчення першої години гри. Козак з центральної зони покотив на Лукаса Патанеллі, той змістився в центр і з лівої закрутив м’яч у дальню дев’ятку — 0:1. Для молодого аргентинця це дебютний м’яч в ПФЛ.

А перед самим фінальним свистком Лукас на правому фланзі пройшов трьох гравців суперника, віддав проникаючу передачу в штрафну на Поручинського, той прострілив і Лебідь замкнув.

Рубікон — Карпати Галич — 0:2

Голи: Патанеллі (63), Лебідь (87).

Рубікон: Прокопенко — Ясницький, Ходуля, Швець (Новіков, 82), Яната (Кабанюк, 77), Луценко (Цурупін, 46), Коверник ( Жуніор Гбамбл, 46), Глущук (Близно, 60), Копитов, Зарічнюк, Тищенко.

Карпати: Вульчин — Поручинський, Матушевський, Никитюк, Нагорний, Вербний, Страшкевич (Лебідь, 54), Козак (Вичіжанін, 89), Бей (Танчин, 66), Худоб’як (Хомченко, 62), Семчук (Патанеллі, 56).

З поверненням! 20-річний хавбек вперше зіграв за Шахтар з липня 2020 року

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)