Чемпіонат U-19: 17-річний захисник приносить перемогу Динамо в Олександрії

У матчі 20-го туру юнацького  чемпіонату України зустрічалися Олександрія та Динамо. Гра проходила на КСК Ніка і завершилася перемогою київської команди — 2:1

Гості активно розпочали гру і вже на п’ятій хвилин відкрили рахунок. 18-річний півзахисник Олег Власов, котрий тільки нещодавно перейшов із полтавської Ворскли, з близької відстані розстріляв ворота Єрмакова — 0:1. На 35-й хвилині господарі зрівняли рахунок. М’яч у свій актив записав 18-річний капітан Олександрії Юрій Гезело — 1:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі динамівці домінували і досягли свого на 79-й хвилині. Після подачі з кутового забив 17-річний захисник Максим Дячук — 1:2.

У підсумку, матч завершився перемогою Динамо — 2:1. Кияни продовжують очолювати турнірну таблицю.

Олександрія U-19 — Динамо U-19 — 1:2

Голи: Юрій Гезело (35) — Олег Власов (5), Максим Дячук (79).

Олександрія U-19: Єрмаков — Гезело, Дубілей, Голованов, Маленков, Ситников (Андріца, 79), Сацевич, Мухаматгалєєв, Гулевський (Богдан, 60), Чабан, Тарасенко (Кавєрін, 73).

Тренер: Юрій Гура.

Динамо U-19: Ігнатенко — Кузик, Дячук, Філатов, Попов (Горбач, 81), Малиш (Тлумак, 46), Блізніченко, Бенедюк, Власов (Велетень, 68), Царенко, Яцик.

Тренер: Ігор Костюк.

Чемпіонат U-19: аби перегнати Динамо, Шахтарю треба обіграти у Щасливому Ворсклу і сподіватися на Олександрію

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)