Чемпіонат U-19 (перша ліга): у двох групах б’ють лідерів, перемагає тільки Буковина

Проект Золотий Талант продовжує знайомити вас зі змаганнями у Першій лізі ДЮФЛУ серед команд U-19. Повідомляємо результати матчів, а також розповідаємо про найцікавіші протистояння. Відзначаємо хет-трик Святослава Білоуса з Арсенала у матчі з ДЮСШ-26

Група 1

У першій групі друге коло стартувало матчем Буковина — Гірник (Новояворівськ). Матч завершився мінімальною перемогою команди з Чернівців — 2:1.

Попри те, що команда з Львівської області посідає останнє місце, матч вийшов доволі цікавим.

Вже у дебюті гри шанс відзначитися втратив гравець буковинської команди Владислав Андрієць. Зрештою, на 18 хвилині гри свій 5-й гол у чемпіонаті забив Іван Оробець. Підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу мали ще шанси вразити ворота Гірника, однак перша половина зустрічі завершилася з мінімальною перевагою господарів.

На 59 хвилині гри представники Львівської області зрівняли рахунок. Відзначився Микола Грабовський. Той же Микола Грабовський мав шанс оформити дубль, однак на удар гравця зреагував голкіпер чернівецького колективу Максим Бойко.

А за три хвилини до завершення основного часу перемогу Буковині влучним ударом головою приніс Артем Почтар, який забиває у другому матчі поспіль.

Буковинська команда продовжує очолювати турнірну таблицю групи.

Інші матчі восьмого туру пройдуть сьомого квітня.

1 квітня

Буковина (Чернівці) — Гірник (Новояворівськ) —  2:1 (відео)

Група 2

27-го березня було дограно матч 13-го туру, у якому Зміна-Оболонь розгромила Білу Церкву — 3:0.

Минулої середи команди другої групи зіграли матчі 15 туру. Арсенал переграв ДЮСШ-26 — 4:1. Це був бенефіс Святослава Білоуса: хлопець реалізував всі свої три моменти у першому таймі і записав на свій рахунок хет-трик. Рахунок було відкрито вже у дебюті. Спочатку ДЮСШ-26 ледь не забила після стандарту (виручив Романишин), але тут же в відповідь Левченко розігнав атаку, Пазиніч увійшов в штрафну і відпасував під удар Білоусу — той пробив воротаря.

Далі знову Пазиніч асистував Білоусу, а третій м’яч Святослав забив після класного проходу і точного удару в кут.

Під кінець першого тайму каноніри забили і четвертий гол — Гупаленко виявився найспритнішим у штрафному суперника і переправив м’яча в сітку. Все, чим зміг відповісти суперник — це гол перед самою перервою, коли червоно-білі на мить втратили концентрацію в штрафному — 4:1.

Грають ДЮСШ-26 і Арсенал. Фото фейсбук Арсенала.

Своїми емоціями після гри поділився Святослав Білоус: «Востаннє забивав три голи в одному матчі ще в U-14. Старт сезону для нас вийшов не дуже якісним — не взяли свої очки. Але в грі з ДЮСШ-26 виходило все, що напрацьовували на тренуваннях. Тому і так впевнено перемогли.

Поки сам не розумію, на якій позиції мені найкомфортніше грати. Тренер намагається задіяти мене в різних амплуа. Зараз я є більш результативним справа в атаці. Наше завдання — вийти до фінальної частини. Потрібно виграти всі матчі другої частини сезону, щоб поборотися за цю мету».

ДЮСШ-15 з таким же рахунком не залишила шансів КДЮСШ Чемпіон — 4:1, а Любомир переграв Білу Церкву (також 4:1). Відзначаємо розгромну перемогу Полісся над Єдністю — 7:0.

Полісся трощить захист киян. Фото фейсбук Полісся.

У останньому матчі групи Локомотив мінімально переграв Зміну-Оболонь — 2:1.

Відзначаємо неймовірну щільність у таблиці. Четверта команда від першої відстає всього на три очка.

Тур 15

31 березня

ДЮСШ-15 Київ — КДЮСШ Чемпіон (Київ) —  4:1

Полісся (Житомир) — Єдність (Київ) — 7:0 (відео)

Любомир (Ставище) — Біла Церква — 4:1 (відео)

Група 3

У третій групі друге коло стартуватиме матчами восьмого туру, які заплановані на сьоме квітня.

Група 4

Сумська Барса мінімально переграла харківських Майстрів м’яча — 1:0. Єдиний м’яч у цьому протистоянні було забито на першій хвилині зустрічі. Відзначився Богданов Руслан.

У ще одному матчі лідер групи краматорський Авангард поступився ХДВУФК — 0:2.

Інші матчі туру пройдуть сьомого квітня.

Цифри 20-річний герой туру в УПЛ очима InStat football

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)