Зоря двома автоголами перервала переможну серію і вивела Рух на четверте місце у чемпіонаті U-19

У ще одному сьогоднішньому матчі 20-го туру чемпіонату U-19 амбітний Рух Віталія Пономарьова приймав непереможну у другій частині турніру Зорю. Луганці виграли шість останніх поєдинків, зокрема дісталося й Шахтарю з Динамо

Утім, Рух у рідних стінах у цьому році очок також ще не втрачав, вигравши три зустрічі.

Ключові моменти поєдинку трапились всередині першого тайму. Впродовж трьох хвилин господарі двічі змусили суперника помилитись. На 22-ій хвилині Варфоломєєв знайшов довгим пасом Рогачова, Нікіта прострілив до штрафного, де Мельник зрізав м’яча у свої ворота — 1:0. Ще один автогол стався через дві хвилини, цього разу схибив Басовський. Квасниця зробив перехоплення в центрі поля, наблизився до воріт і прострілив на Непейпієва, який чатував на дальній стійці. М’яч до Руслана так і не дійшов, оскільки гравець Зорі знову вразив власні ворота, констатує офсайт Руха.

Завдяки цій перемозі Рух, як мінімум до неділі, вийшов на четверту сходинку чемпіонату (32 очка). У Зорі лишилося 37, вона третя.

Рух U-19 — Зоря U-19 —  2:0

Голи: Даніїл Мельник (22, у свої ворота), Данило Басовський (24, у свої ворота).

Рух U-19: Ледвій — Холод, Слюбик, Роман, Кітела (Добрянський, 54), Варфоломєєв (Дуда, 64), Русяк, Сапуга, Квасниця (Федор, 84), Непейпієв (Федурко, 72), Рогачов (Шостак, 56).

Тренер: Віталій Пономарьов.

Зоря U-19: Сапутін — Єлець, Басовський, Мельник, Кисіль, Нагнойний, Євтушенко, Сміян (Товкач, 46), Лук’янченко (Тузенко, 62), Лєгостаєв (Яриш, 75), Андрущенко (Сербінов, 52).

Тренер: Василь Баранов.

Чемпіонат U-19: аби перегнати Динамо, Шахтарю треба обіграти у Щасливому Ворсклу і сподіватися на Олександрію

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?