Оболонь з красивим голом 20-річного хавбека громить Кремінь (відео)

У матчі 19-го туру Першої ліги зустрічалися Оболонь та Кремінь. Поєдинок завершився розгромною перемогою киян — 3:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного півзахисника Артура Мурзи

Тренерський штаб Оболоні з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Нікіту Глошардіна й 20-річного півзахисника Артура Мурзу. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний півзахисник Сімон Галоян і 19-річний нападник Руслан Скидан.

У складі Кременя з перших хвилин на полі з’явився 21-річний півзахисник Максим Івахно.

Втілити свою ігрову перевагу господарі змогли на 28-й хвилині, коли Мате метрів із 40 відправив м’яча у сітку — 1:0. Фантастичний гол. У компенсований до першого тайму час відзначився 20-річний хавбек Артур Мурза, який за красивою траєкторією відправив м’яча у дальній кут після сольного рейду — 2:0.

В атаку рветься Артур Мурза (№7). Фото fc.obolon.ua.

Крапку у матчі поставив Слободян, який у дотик пробив у дев’ятку — 3:0. Кияни здобувають впевнену перемогу і наближаються до п’ятірки лідерів.

Оболонь — Кремінь — 3:0

Голи: Мате (28), Мурза (45+1), Слободян (70).

Оболонь: Литвиненко — Глошардін (Голіков, 77), Безуглий, Мате, Прокопенко, Лобов, Матяж, Мурза (Галоян, 77), Савченко (Слободян, 61), Майданевич (Мединський, 67), Щебетун (Скидан, 71).

Кремінь: Олійник — Бєлоусов, Сантос, Курелєх, Мягков, Семенов, Демченко, Бичков (Галата, 75), Івахно (Мурашов, 63), Хоцяновський, Гоменко (Пуди, 63).