Голи 19-річних талантів не врятували Карпати від поразки у Вінниці (відео)

У матчі 13-го туру чемпіонату Другої ліги (Група А) зустрічалися вінницька Нива та Карпати Львів. Матч завершився перемогою вінничан — 4:2. За Карпати забивали: 19-річний захисник Олег Береза та 19-річний нападник Назар Сущак

Тренерський штаб Ниви з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшов 18-річний захисник Артем Осмоловський.

У складі Карпат на полі з’явилися: 19-річний воротар Назар-Стефан Сасс, 18-річний захисник Даніловський Роман, 20-річний захисник Тимофій Калинчук, 19-річний захисник Олег Береза, 19-річний нападник Любомир Степанчук, 17-річний півзахисник Денис Підгурський, 20-річний півзахисник Бичек Костянтин, 19-річний півзахисник Вадим Гудзінський, 19-річний нападник Роман Лісовик, 19-річний нападник Назар Сущак, 20-річний нападник Жозеф.

У другому таймі у гру увійшли: 20-річний півзахисник Стень Сергій, 18-річний нападник Юрій Раделицький, 20-річнйи нападник Мудрик Владислав.

На 8-й хвилині граючий президент Ниви Загорулько відкрив рахунок у матчі — 1:0. Проте, молодь львів’ян досить швидко зрівняла: Олег Береза зі штрафного відправив м’яча у сітку — 1:1. На 30-й хвилині гості вийшли уперед. Назар Сущак дальнім ударом перекинув 32-річного голкіпера Ниви. Дуже красивий м’яч забив молодий нападник — 1:2. Далі забивали лише господарі. Спочатку Калітов зрівняв рахунок — 2:2. А у другому таймі Загорулько та Браславський встановили остаточний результат.

Нива В — Карпати Львів — 4:2

Голи: Загорулько (8, 40) Калітов (70), Браславський (87) — Береза (21) Сущак (30).

Нива: Карабін — Сербул, Петрук (Браславський, 46), Маляренко (Бондар, 46), Калітов, Попов, Зеленевич (Кучер, 63), Хохлов, Загорулько (Осмоловський, 90), Георгієв (Загробський, 85), Білик.

Карпати: Сасс — Даніловський, Калинчук, Береза, Степанчук (Мудрик, 82), Підгурський, Бичек, Гудзінський, Лісовик, Сущак (Стень, 64), Жозеф (Раделицький, 70).

У турнірній таблиці Нива посідає десяте місце, а Карпати з чотирма очками — останні.

Долучився Металург з голом 19-річного нападника переграє Реал Фарму (відео)