20-річний нападник долучився до першої перемоги Металіста 1925 (відео)

У перенесеному матчі 6-го туру Першої ліги зустрічалися Металіст 1925 та Альянс. Матч завершився перемогою Металіста 1925 — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Металіста 1925 Владислава Дмитренка

Валерій Кривенцов з перших хвилин випустив 20-річного нападника Владислава Дмитренка. У другому таймі на полі з’явилися: 20-річний півзахисник Дмитро Криськів, 21-річний нападник Артем Холод та 19-річний нападник Валерій Блажко. Для Валерія це дебют у Першій лізі.

Юрій Ярошенко з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі на полі з’явився 18-річний нападник Артем Шпирьонок.

Господарі активно розпочали гру і на 8-й хвилині відкрили рахунок. Красивий удар у дальню дев’ятку вдався 20-річному нападнику Владиславу Дмитренку — 1:0. Другий у сезоні забитий м’яч для Владислава. На 17-й хвилині бразилець Дерек реалізував пенальті і збільшив перевагу харків’ян — 2:0. Наприкінці першого тайму Герт скоротив відставання у рахунку, проте на більше гостей не вистачило.

Владислав Дмитренко: вітайте! Фото metalist1925.com.

Матч завершився перемогою Металіста 1925. Вона дозволила харків’янам вийти на четверте місце, Альянс йде дев’ятим.

Металіст 1925 — Альянс — 2:1

Голи: Дмитренко (8), Дерек (17, пенальті) — Герт (39).

Металіст 1925: Д. Сидоренко — Жичиков, Шершень, Ткачук, Западня, Кольцов, Савін (Холод, 83), Голодюк (Криськів, 56), Батюшин, Дмитренко (Ченбай, 87), Дерек (Блажко, 83).

Альянс: Важинський — Осадчий, Пікуль, Медведєв (Пісний, 46), Герт, Лучик (Неплях, 86), Піднебенной, Агапов (Шпирьонок, 90), С. Шарай, Рогозинський (В. Шарай, 50), Зубков (Я .Сидоренко, 60).

Оце б’є! 18-річний хавбек допомагає Чорноморцю очолити таблицю Першої ліги (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)