19-річний український нападник Нюрнберга відіграв 4 хвилини у нічийному матчі

У поєдинку 25-го туру Бундесліги 2 зустрічалися Нюрнберг та Оснабрюк. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. 19-річний нападник Нюрнберга Ерік Шуранов з’явився на полі на 87-й хвилині

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Тіма Латтаєра. У другому таймі у гру увійшов 19-річний український нападник Ерік Шуранов.

Господарі відкрили рахунок на 61 хвилині. Після передачі Гайса відзначився Шаффлер — 1:0. Через 12 хвилин гості зрівняли рахунок. М’яч у свій актив записав Хайдер — 1:1.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю.

Нюрнберг — Оснабрюк — 1:1

Голи: Шаффлер (61) — Хайдер (73).

Нюрнберг: Матеніа — Хандверкер, Серенсен, Мул, Валентіні, Делі, Нюрнбергер (Беренс, 62), Гайс, Латтаєр (Доведан, 73), Шаффлер (Шлойзенер, 73), Борквоскі (Шуранов, 87).

Нюрнберг посідає 14 місце з 28 очками.

Вибір Ротаня: три чемпіони світу, два легіонери, хавбек із Першої ліги і снайпер Кухаревич

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)