20-річний капітан влучним пенальті приносить Зорі U-21 нічию у матчі з Динамо (відео)

У поєдинку 18-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Зоря та Динамо. Гра проходила на НТБ Металург у Запоріжжі. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1

Кияни відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Вікентій Волошин реалізував вихід один на один — 0:1. За такого рахунку команди пішли на перерву.

На 60-й хвилині Артем Мильченко реалізував пенальті і зрівняв цифри — 1:1.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю.

Зоря U-21 — Динамо U-21 — 1:1

Голи: Артем Мильченко (60, пенальті) — Вікентій Волошин (39).

Зоря U-21: Рибак — Товкач, Казаков, Васько, Ємець (Леонов, 46), Цвек (Дудник, 65), Мильченко, Сміян, Демченко, Гринь (Хлань, 76), Алефіренко (Фрімпонг, 65).

Тренер: Василь Баранов.

Динамо U-21: Моргун — Біловар, Вівчаренко, Михайленко, Надольський (Гаджук, 74), Ванат, Н. Волошин, В. Волошин, Завгородній (Власов, 74), Скорко.

Тренер: Юрій Мороз.

У Динамо 46 очок і перше місце, у Зорі 24 залікових пункти і восьма позиція.

Чемпіонат U-21: настає час віддавати борги

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)