20-річний воротар стоїть на нуль, Минай U-21 здобуває другу поспіль домашню перемогу

У стартовому матчі 18-го туру чемпіонату U-21 зустрілися дебютанти змагань. У першому колі перемогу святкував Інгулець (2:1), зараз Минай взяв реванш

На засніженому штучному полі ужгородського Авангарда закарпатці практично з перших хвилин заволоділи ініціативою  і не віддавали її протягом всього матчу. Минайці володіли м’ячем, вигравали більшість підборів та верхових дуелей, грамотно будували позиційні атаки, повідомляє офсайт Миная.

Після перерви Інгулець освіжив гру чотирма замінами та став обережніше грати в обороні. Проте минайці тиск не зменшили і продовжили бомбардувати гостей атаками. Одна з них і закінчилася голом: господарі заробили небезпечний стандарт біля карного майданчика, який закінчився панікою захисту Інгульця та добиванням Писарєва. Перший гол Станіслава за Минай.

Могли збільшувати рахунок Чушенко, Панчишин (пробив вище), Кашперук (потрапив у стійку), доводилося й захищатися (після одного з моментів Інгульця м’яч полетів повз ворота, а інший удар парирував Гумметов).

Давид Гумметов. Фото фейсбук Миная.

У підсумку Минай здобуває другу поспіль домашню перемогу.

Минай U-21 — Інгулець U-21 — 1:0

Гол: Станіслав Писарєв (62).

Минай U-21: Гумметов — П. Луців, Скиба, Чушенко, Шелест (Сахно, 59)), Кашперук, Панчишин, Куліш, Чистяк, Навроцький, Писарєв.

Тренер: Дмитро Кабачок.

Інгулець U-21: Логвин — Сметанін, Іваниця (Гаврилюк, 46), Клочко, Кочетков, Гончаров, Яковлєв (Донцов, 46)), Левчук, Черв’яков (Лісняк, 46), Федорчук, Маловічко (Кабаченко, 46).

Тренер: Ігор Хоменко.

Чемпіонат U-21: настає час віддавати борги

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)