Молодий захист Динамо програв сьомій команді Іспанії

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи зустрічалися Динамо та Вільярреал. Гра пройшла у Києві, на НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у складі Динамо двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Вільярреала — 2:0

Мірча Луческу з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Іллю Забарного та 20-річного захисника Олександра Сироту. У запасі залишилися: 19-річний нападник Владислав Ванат та 21-річний нападник Владислав Супряга.

Унаї Емері не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 18-річний голкіпер Філіп Йоргенсен, 19-річний півзахисник Алекс Баена та 18-річний півзахисник Еремі Піно.

Вже на 4-й хвилині міг забивати Трігерос, але хавбек Вільярреала пробив повз ворота. Гості активно розпочинають гру. На 7-й хвилині Циганков головою пробив вище воріт. Хороший момент для киян. Після активного старту іспанці збавили оберти, а українці навпаки додали.

На 30-й хвилині Морено віддав на Пау Торреса, який забив у порожні ворота — 0:1. Помилка захисту Динамо після розіграшу кутового. Перший тайм завершується за мінімальної переваги Вільярреала. Киянам не вистачало гостроти у завершальній стадії атаки, були лише напівмоменти.

На 52-й хвилині з ударом Морено впорався Бущан, але першим на добиванні опинився Альбіоль — 0:2. Провальний старт тайму для Динамо. На 57-й хвилині з ударом Трігероса впорався Бущан. Лише гра голкіпера рятує Динамо від розгрому. Кияни в атаці грають з азартом, але нічого не вдається в завершальній стадії. На 90-й хвилині у гру увійшов Алекс Баена.

У підсумку, матч завершився перемогою Вільярреала.

Динамо — Вільярреал — 0:2

Голи: Пау Торрес (30), Альбіоль (52).

Динамо (4-2-3-1): Бущан — Миколенко, Сирота, Забарний, Кендзьора (Караваєв, 84) — Сидорчук (Андрієвський, 68), Шапаренко (Шепелєв, 68) — Циганков, Буяльський, Родрігес — Бєсєдін.

Вільярреал (4-3-3): Рульі — Педраса, Пау Торрес (Морі, 46), Альбіоль, Фойт — Трігерос (Гомес, 85), Капу, Парехо — Морено (Баена, 90), Алькасер (Бакка, 63), Чуквеззе (Коста, 85).

Поза грою Цітаішвілі: після отриманої травми у Ворсклі мене всі підтримали

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)