20-річний норвежець виводить Боруссію в чвертьфінал Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрічалися дортмундська Боруссія та Севілья. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо дубль 20-річного нападника Боруссії Ерлінга Голанда

Тренерський штаб Боруссії з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Морея Баузу, 17-річного півзахисника Джуда Беллінгема та 20-річного нападника Ерлінга Голанда.

У складі Севільї не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

На 35-й хвилині господарі відкрили рахунок. Після передачі Ройса відзначився Голанд — 1:0. На 54-й хвилині Голанд з пенальті збільшив перевагу Боруссії — 2:0. Через 14 хвилин Ель-Несері з пенальті скоротив відставання Севільї — 2:1.

Все той же Ель-Несері у компенсований час зрівняв рахунок, проте на більше у гостей не вистачило сил і часу — 2:2. Боруссія виходить в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Боруссія Д — Севілья — 2:2

Голи: Голанд (35, 54, пенальті) — Ель-Несері (68, пенальті, 90+6).

Боруссія: Хітц — Шульц (Загаду, 89), Хуммельс, Джан, Бауза (Меньє, 90+5) — Дауд, Ділейні, Беллінгем — Ройс, Голанд, Азар (Пасслак, 67).

Севілья: Боно — Акунья, Карлос, Кунде, Навас — Оскар (Торрес, 79), Фернандо (Ракітіч, 86), Хордан (Гомес, 60) — Окампос (де Йонг, 60), Ен-Несері, Сусо (Мунір, 86).

Вундеркінд: 20-річний хавбек МанСіті увірвався в історію Ліги чемпіонів

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)