19-річний українець Нюрнберга вийшов на поле вперше за шість матчів

У поєдинку 24-го туру Бундесліги 2 зустрічалися Фортуна та Нюрнберг. Матч завершився перемогою команди з Дюссельдорфа — 3:1. 19-річний український нападник Нюрнберга Ерік Шуранов увійшов у гру наприкінці зустрічі

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний півзахисник Тім Латтаєр та 19-річний нападник Ерік Шуранов. Для молодого українця це перша поява на полі в шести останніх матчах команди.

Всі основні події відбулися у другому таймі. Спочатку на 48-й хвилині Хоффман відкрив рахунок у матчі — 1:0. Проте, через 14 хвилин Борквоскі зрівняв рахунок — 1:1. На 77-й хвилині Соботтка вивів Фортуну уперед, а на 90+5 хвилині Зорг зрізав м’яча у власні ворота — 3:1.

Фортуна — Нюрнберг — 3:1

Голи: Хоффман (48), Соботтка (77), Зорг (90+5, у свої ворота) — Борквоскі (62).

Нюрнберг: Матеніа — Зорг, Мул (Серенсен, 46), Марграйттер, Хандверкер, Делі, Гайс, Доведан (Латтаєр, 59), Нюрнбергер, Шаффлер (Шуранов, 85), Борквоскі (Шлойзенер, 85).

Після 24-го туру Нюрнберг йде у таблиці 14-м,набравши 27 очок.

Оце втнули! Маккабі без українця Джулані перемагає лідера чемпіонату

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)