Невдалий почин: 18-річний нападник Руху дебютував за розгромної поразки своєю команди

У матчі 17-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Рух та Десна. Гра пройшла у Львові, на стадіоні СКІФ. Відзначаємо появу у стартовому складі Руха одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Десни — 4:0. Звертаємо увагу на дебют 18-річного нападника Руха Ярослава Карабіна

Іван Федик з перших хвилин випустив 21-річного захисника Давіда Зеца. У запасі залишалися: 19-річний півзахисник Олексій Сич, 20-річний півзахисник Остап Притула, 18-річний нападник Ярослав Карабін та 19-річний нападник Микола Кухаревич.

У складі Десни не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

На 21-й хвилині гості відкрили рахунок. Після передачі Тотовицького Чепурненко забив у порожні ворота. Через дев’ять хвилин міг забивати Будківський, але нападник Десни влучив у стійку. Подвоїли перевагу гості на 43-й хвилині, коли Картушов реалізував вихід один на один — 0:2. Перший тайм завершився за комфортної переваги Десни.

Після перерви у гру увійшов Олексій Сич.  За дві хвилини Десна знімає всі питання про переможця. Спочатку Будківський реалізував пенальті, а потім відзначився Гуцуляк — 0:4. На 66-й хвилині у гру увійшов Кухаревич. На 84-й хвилині у гру увійшов молодий нападник Ярослав Карабін. Для Карабіна це дебют в УПЛ.

Матч завершився розгромною перемогою Десни.

Рух — Десна — 0:4

Голи: Чепурненко (21), Картушов (43), Будківський (63, пенальті), Гуцуляк (65).

Рух: Мисак — Білий, Зец, Карасюк, Мартинюк (Сич, 46), Сіґурдссон (Гагун, 46), Ґліга, Федорчук, Бойчук (Карабін, 84), Кондраков (Кухаревич, 66), Борячук (Климчук, 46).

Десна: Паст — Тамм, Огіря, Конопля (Полегенько, 86), Гітченко, Чепурненко (Єрмаков, 76), Мостовий, Картушов (Калітвінцев, 76), Гуцуляк (Сухоцький, 82), Тотовицький, Будківський (Дегтярьов, 82).

У Десни тепер 30 очок і 4 місце, у Руха 13 очок і 12 місце.

Чемпіонат U-21 Узбецький легіонер дебютував з розгрому: Рух під снігопадом розбив захист Десни і вирвався на третє місце (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (28%, 91 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (20%, 67 голосов)