На другій компенсованій: 18-річний хавбек дебютним голом приносить Колосу U-19 вольову перемогу у Володимирівці

У матчі 17-го туру чемпіонату U-19 зустрічалися дві команди-відкриття першої частини турніру: Інгулець приймав Колос. Петрівці забили першими, та не здобули навіть нічиєї

У першій половині гри гості пропустили з пенальті, проте Артем Сафончик перед перервою зрівняв результат — 1:1.

У другому таймі Колос вже домінував на футбольному полі, проте втілити свою перевагу ніяк не вдавалось, констатує офсайт ковалівського клубу. Розв’язка відбулась на останній хвилині зустрічі. Ковалівці заробили штрафний удар у компенсований арбітром час. До м’яча підійшов Станіслав Урсолов і блискучим ударом від стійки воріт приніс другу поспіль перемогу Колосу.

Це перший гол 18-річного півзахисника у поточному чемпіонаті (6 матчів), не забивав він досі і в молодіжній першості (8 матчів).

Більш того, перед самим фінальним свистком Нікіта Груша міг зробити перевагу ще більшою, проте не реалізував вихід сам на сам із голкіпером Інгульця.

Інгулець U-19 — Колос U-19 — 1:2

Голи: Радіон Лісняк (36, пенальті) — Артем Сафончик (44), Станіслав Урсолов (90+2).

Вилучення: Вячеслав Клочко (90+1).

Інгулець U-19: Логвин — Гаврилюк, Клочко, Вапняр, Лісняк, Кочетков, Цуркан, Кіріченко (Яковлєв, 89), Федорчук (Маловічко, 61), Кабаченко (Гончаров, 74), Донцов.

Тренер: Ігор Хоменко.

Колос U-19: Марціяш — Биков, Ставничий, Коновалов, Апціаурі, Трубніков, Криворучко (Трохимчук, 78), Урсолов, Голуб (Мамедов, 64), Сафончик, Циганков (Груша, 64).

Тренер: Олександр Поздєєв.

Команда Олександра Поздєєва набирає 25 очок після 17-ти турів і тепер ділить 6—7 місця зі Львовом.

Чемпіонат U-19: Львів повертається у турнір матчем із командою, що прибила Шахтар

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)