Динамо U-19 із дублем 17-річного Попова переграє Минай (відео)

У матчі 17-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Динамо U-19 та Минай U-19. Гра пройшла у Києві, на НТБ Конча-Заспа. Матч завершився перемогою Динамо — 3:1. Відзначаємо дубль 17-річного нападника Динамо Кіріла Попова

Кияни на правах фаворита протистояння відкрили рахунок на 21-й хвилині. Після розрізної передачі Навіна Малиша відзначився 17-річний нападник Кіріл Попов — 1:0. Через сім хвилин кияни збільшили свою перевагу. На удар Царенка зреагував Дмитро Кашка, але першим на добиванні опинився 17-річний півзахисник Ілля Скрипник — 2:0. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На початку другого тайму 17-річний півзахисник Максим Скибінський скоротив відставання Миная у рахунку. Крапку у матчі було поставлено на 87-й хвилині. Дубль у свій актив записав Кіріл Попов.

Динамо U-19 — Минай U-19 — 3:1

Голи: Кіріл Попов (21, 87), Ілля Скрипник (28) — Максим Скибінський (??).

Динамо U-19: Ігнатенко — Малиш (Танчак, 90+1), Дячук, Скрипник (Вуанту, 86), Опанасенко, Бенедюк, Мельніченко (Пастух, 64), Царенко, Ісадченко (Слесар, 63), Блізніченко (Велетень, 70), Попов.

Тренер: Андрій Анненков.

Минай U-19: Кашка — Скиба, Форманюк (Грибов, 70), Махінка, Попович, Кашперук (Бистрицький, 90), Марків (Пастернак, 40), Скибінчький, Максимець (Чорний, 66), Олійник (Ганич, 86), Дихтярук.

Тренер: Іван Кульчицький.

У киян тепер 40 очок, у Миная — 6.

Чемпіонат U-19: Львів повертається у турнір матчем із командою, що прибила Шахтар

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)