Прибили стандартами: Колос U-21 здобув вольову перемогу у Володимирівці, програвши тайм 0:2 (відео)

У заключному матчі суботньої програми 17-го туру чемпіонату U-21 зустрічалися Інгулець та Колос. В гості до передостанньої у таблиці команди прибув міцний середняк і ледь не спіймав облизня

На 11-й хвилині після прострілу з лівого флангу Ігор Каварма відкрив рахунок у грі, а на 22-й Володимир Білоцерковець, орендований у Зорі, вдало зіграв на підбиранні і подвоїв перевагу господарів — 2:0.

Одначе, по перерві на полі був зовсім інший Колос, відзначає клуний офсайт. Вже на початку другої половини ковалівці розіграли кутовий, м’яча підхопив Єгор Цикало і зробив простріл у карний майданчик Інгульця. На дальній стійці здорово зіграв Антон Салабай. На 56-й хвилині гості знову вдало розіграли стандарт — Кирило Сенько виконав подачу зі штрафного, а центральний захисник Андрій Марчук дотепним ударом головою зрівняв результат — 2:2.

За дві хвилини ще одне стандартне положення ковалівців перетворилося у гол. Цього разу здорово зіграв інший центральний захисник — Єгор Цикало. Знову подачу виконував Сенько, а капітан у боротьбі із суперником зумів переправити м’яча у ворота. Крапку ж у грі поставив Данило Колесник, який прорвався лівим флангом, вийшов сам на сам із Миколою Ярошем, і блискуче переграв голкіпера Інгульця.

Фото koloskovalivka.com.

Команда Владислава Савчука перервала п’ятиматчеву програшну серію.

Інгулець U-21 — Колос U-21 — 2:4

Голи: Ігор Каварма (11), Володимир Білоцерковець (22) — Антон Салабай (47), Андрій Марчук (56), Єгор Цикало (58), Данило Колесник (78).

Інгулець U-21: Ярош — Христенко, Свіріпа, Іваниця, Сметанін, Сейтхалілов (Гончаров, 41), Каварма (Хоменко, 71), Яковлєв, Левчук (Черв’яков, 62), Білоцерковець (Саргсян, 87), Шевцов (Маловічко, 46).

Тренер: Ігор Хоменко.

Колос U-21: Денега — Цикало, Малакі, Літвінов, Марчук, Сенько (Урсолов, 81), Салабай, Шамич (Голуб, 81), Духота (Савенюк, 74), Столяр (Жозе Мартін, 53), Колесник (Криворучко, 89).

Тренер: Владислав Савчук.

Чемпіонат U-21: Динамо й Львів повертаються після паузи за перемогами — конкуренти скоротили відставання

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців лютого у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 75 голосов)
  • Олег Очеретько (Маріуполь) (22%, 56 голосов)