Рекорд сезону від 19-річного футболіста Шахтаря: сухі серії воротарів УПЛ

19-річний Анатолій Трубін встановив новий рекорд сезону-2020/2021 за довжиною сухої серії в усіх офіційних матчах за основний склад свого клубу, перевершивши показник попереднього рекордсмена на 250 хвилин

Анатолій Трубін — кращий воротар основних складів клубів УПЛ в сезоні-2020/2021 за довжиною сухої серії. З урахуванням усіх офіційних турнірів, в яких бере участь Шахтар, 19-річний воротар зберігав ворота на замку протягом 595 хвилин. Це на 250 хвилин більше, ніж результат другого в рейтингу воротарів — боснійця Ніколи Васіля (Зоря).

Цікаво, що третє місце в рейтингу також посідає Трубін.

Рекордна серія голкіпера молодіжної збірної України почалася 5 грудня, після голу Миная на 35-й хвилині (Анатолій Нурієв). Потім були матчі з Інтером (0:0), Колосом (0:0), Маккабі (2:0), Рухом (2:0), знову Маккабі (1:0) і, нарешті, Зорею (0:1). Єдиний м’яч луганчани забили вже на 94-й хвилині (Дмитро Іванісеня).

Трубін у матчі із Зорею. Фото Олександра Приходько.

До речі, найкраща суха серія, що продовжується — 249 хвилин від Ніколи Васіля (Зоря). Вона розпочалася 13 лютого (Зоря — Десна — 2:1), після чого були перемоги над Маріуполем (1:0) та Шахтарем (1:0).

Сухі серії воротарів основних складів клубів УПЛ в офіційних матчах сезону-2020/2021