20-річний нападник познущався над захистом Севільї (відео)

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрічалися Севілья та дортмундська Боруссія. Матч завершився перемогою німців — 3:2. Відзначаємо дубль 20-річного нападника Боруссії Ерлінга Голанда

У складі Севільї не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. Тренерський штаб Боруссії з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Матеу Баузу, 17-річного півзахисника Джуда Беллінгема, 20-річних нападників Джейдона Санчо та Ерлінга Голанда.

Вже на 7-й хвилині зустрічі Сусо вивів Севілью вперед. Джмелі швидко відігралися зусиллями Махмуда Дахуда.

До перерви Боруссія відзначилася ще двічі. Дубль оформив норвежець Голанд. Спочатку Ерлінг обігрався із Санчо і реалізував вихід один на один, а в моменті з другим забитим м’ячем талановитий бомбардир скористався асистом Ройса і пробив повз голкіпера.

У кінцівці матчу Севілья скоротила відставання після точного удару Люка де Йонга, але зрівняти рахунок господарі поля не зуміли.

Севілья — Боруссія Д — 2:3

Голи: Сусо (7), Де Йонг (84) — Дауд (19), Голанд (27, 43).

Севілья: Буну — Навас, Кунде, Карлос, Ескудеро, Хордан (Оскар Родрігес, 72), Фернандо, Ракітіч (Гудель, 46), Сусо (Де Йонг, 60), Ен-Несірі (Мунір, 60), Гомес (А. Торрес, 60 ).

Боруссія: Хітц — Бауза, Аканджі, Хуммельс, Геррейро (Пасслак, 77), Беллінгем, Джан, Дауд (Меньє, 89), Ройс (Брандт, 80), Санчо, Голанд.

Матч-відповідь команди проведуть 9 березня у Дортмунді.

Супротивник Брюгге готує на Динамо сімох талантів і 19-річного лідера де Кетеларе (відео)