Інгулець-19 пропустив півдесятка голів і більше не випереджає Дніпро-1 (відео)

Другий сьогоднішній матч 14-го туру чемпіонату U-19 обіцяв стати не менш цікавим, аніж полуденне протистояння претендентів на бронзову позицію. В гості до Дніпра-1 приїхав міцний Інгулець, і неочікувано пропустив аж п’ять разів

На старті поточного сезону Інгулець видав чудову низку переможних матчів, завдяки чому навіть перебував серед лідерів таблиці. Згодом зсунувся у середину, утім, випереджав дніпрян на одне очко. Та й очну зустріч першого кола виграв саме він — 3:1.

Сьогодні стався не просто реванш. Підопічні Віктора Бицюри просто знесли захист петрівців, вигравши перший тайм 3:0. По перерві забивали ще…

Дніпро-1 U-19 — Інгулець U-19 — 5:0

Голи: Крістіан Свистун (4, 64), Артем Файдор (22), Даніїл Головацький (33), Ярослав Бутіч (58).

Дніпро-1 U-19: Кінарейкін — Чалий (Гудов, 66), Головацький, Файдор, Бойко, Матвєєв, Матюшенко (Мисляй, 46), Свистун, Копил (Кравченко, 59), Кобельчук (Кілик, 59), Бутіч (Янюк, 59).

Тренер: Віктор Бицюра.

Інгулець U-19: Ярош — Свіріпа, Гаврилюк, Жилінський, Низький, Каварма, Цуркан, Хоменко (Клочко, 33), Кабаченко, Лісняк, Донцов.

Тренер: Ігор Хоменко.

Чемпіонат U-19: Шахтар у Щасливому готує помсту Колосу