Молодіжка Динамо з голом 16-річного нападника знищує Олімпік (відео)

У матчі 14-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Динамо та Олімпік. Матч проходив на НТБ Динамо у Конча-Заспі. Гра завершилася розгромною перемогою господарів — 6:0.  Відзначаємо дублі 19-річних Вікентія Волошина (на фото) та  Владислава Ваната, а також  м’яч 16-річного нападника Ігоря Горбача

Усього молодіжні команди Динамо та Олімпіка зіграли один проти одного 12 матчів. Динамо здобуло 11 перемог і один раз команди зіграли внічию.

Кияни на правах очевидного фаворита протистояння активно розпочали гру і на 20-й хвилині підопічні Мороза відкрили рахунок. Після подачі Максима Завгороднього зі штрафного відзначився Владислав Ванат — 1:0. Цей м’яч став єдиним у першому таймі.

На 49-й хвилині м’яч влучив у руку Ярославу Аннічу і арбітр призначив одинадцятиметровий. Пенальті впевнено реалізував Владислав Ванат — 2:0. На 61-й хвилині рахунок став розгромним. Після швидкої атаки відзначився 17-річний Назар Волошин. Через шість хвилин відзначився 19-річний Вікентій Волошин — 4:0. На 78-й хвилині м’яча у ворота Олімпіка заштовхав 16-річний нападник Ігор Горбач. На останній хвилині свій другий у матчі м’яч забиває Вікентій Волошин — 6:0.

Динамо U-21 — Олімпік U-21 — 6:0

Голи: Владислав Ванат (21, 50, пенальті), Назар Волошин (61), Вікентій Волошин (68, 90), Ігор Горбач (78).

Динамо U-21: Моргун — Скорко, Опанасенко (Кузик, 57), Біловар (Хондак, 69), Вівчаренко, Михайленко (Тлумак, 80), Надольський, В. Волошин, Н. Волошин, Завгородній (Єфіменко, 69), Ванат (Горбач, 73).

Тренер: Юрій Мороз.

Олімпік U-21: Пацкан — Анніч, Мазур (Загладько, 85), Давиденко, Грецайчук, Шишкін, Островерх (Шут, 55), Бороденко, Касабуцький, Чижик, Могіль.

Тренер: Віктор Курята.

Після 14-ти матчів у Динамо 39-ть очок, а в Олімпіка після 13-ти — три.

Сумісництво Валенте: чи завадить Юнацька ліга УЄФА Шахтарю наздогнати Динамо у чемпіонаті?