Після вильоту з Меморіала Макарова дублери Колоса розгромили молодіжку Олімпіка

Упевненою перемогою завершила зимове міжсезоння молодіжна команда Колоса. В останньому контрольному матчі були обіграні дублери донецького Олімпіка — 4:0

Молодіжний склад Колоса під керівництвом Владислава Савчука зіграв контрольний матч проти однолітків з донецького Олімпіка. Гра проходила на стадіоні Русанівець та завершилась впевненою перемогою ковалівців, повідомляє клубний офсайт.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0, влучним ударом відзначився Богдан Духота. По перерві Колос забив ще тричі, при чому усі голи вже ближче до завершення матчу: Данило Голуб, Олександр Савенюк та Олег Криворучко стали авторами голів.

Колос U-21 — Олімпік U-21 — 4:0

Голи: Духота (10), Голуб (73), Савенюк (78), Криворучко (88).

Колос U-21: Пахолюк (Друі, 46) — Марчук, Цикало, Литвинов (Пінчук, 65), Костюк (Малакі, 65), Соловйов, Сенько (Мартін Жозе, 65), Столяр (Криворучко, 65), Духота (Савенюк, 65), Шамич (Голуб, 65), Колесник (Кулик, 46).

Колос перемагає олімпійців. Фото koloskovalivka.com.

Відзначимо, що за кілька днів до цього молодіжна команда Колоса провела матч Меморіала Макарова, в якому поступилася аматорській Дружбі (Мирівка).

Загалом на традиційному зимовому турнірі Колос був представлений аж трьома різними командами. У першому турі Колос U-17 поступився столичному Рубікону — 1:3 (гол у ковалівців на рахунку Сергія Башлаєва, пенальті), у другому турі ця ж команда програла Олімпії (Савинці) — 2:8 (голи забивали Антон Циганков і Матвій Лучкевич).

Колос U-17 б’ється з Олімпією. Фото koloskovalivka.com.

У третьому турі Колос виставив команду U-19, і вона мінімально програла київському Лівому берегу — 0:1. З таким же рахунком Колос U-21 програв Дружбі у вже згаданому поєдинку 4-го туру. У заключному матчі групового турніру Колос U-19 нарешті здобув перший заліковий бал: із рахунком 4:4 розписав нічию з командою Ронін (Лісне). За ковалівців забивали Антон Циганков, Мартін Жозе, Тимур Тутеров, ще одного разу суперники вразили власні ворота.

Колос U-19 вибиває перший заліковий бал. Фото koloskovalivka.com.

У підсумку Колос посів останнє шосте місце у групі Б, і до чвертьфіналу не пробився.