Дубль Попова приніс перемогу юніорам Динамо у спарингу з турками (відео)

У контрольному матчу зустрічалися Динамо U-19 та Антальяспор U-19. Матч завершився перемогою київських юніорів — 3:1. Відзначаємо дубль 17-річного нападника Кіріла Попова

Гру кияни розпочали традиційно активно, володіючи м’ячем, комбінуючи та розігруючи атаки. Проте, відкрили рахунок суперники. Відзначився Демір — 0:1. Відігралися кияни на 41-й хвилині, коли Блізніченко забив зі штрафного — 1:1.

На початку другого тайму підопічні Костюка вийшли уперед. Після подачі справа у виконанні Ісадченка динамівці розіграли, очевидно, відпрацьовану комбінацію, і Попов, зігравши на випередження, з лінії воротарської  головою спрямував м’яча у сітку, використавши одну із своїх спроб — 2:1. А у середині другого тайму українці таки забили втретє: Царенко отримав пас у вільну зону, промчав правим краєм, навісив на Попова, і Кіріл  із близької відстані без проблем вразив ворота — 3:1.

Динамо U-19 — Антальяспор U-19 — 3:1

Голи: Блізніченко (41), Попов (48, 63) — Демір (23).

Динамо U-19: Ігнатенко — Малиш (Бенедюк, 62), Дячук, Філатов (Пастух, 74),  Єременко (Мащенко, 67),  Яцик,  Царенко (Мельниченко, 67), Скрипник (Романчук, 62), Ісадченко (Кілєвой, 82), Блізніченко (Вуанту, 85)  Попов (Приходько, 79).

Чекаємо Тренер Шахтаря Валенте: Юнацька ліга УЄФА — шанс для кожного проявити себе